Kontakta oss!

Kontakta oss om du vill veta mer om våra projekt, hur man blir partner, om du har en projektidé vi kan hjälpa din verksamhet driva eller om du vill delta i våra nätverk och satsningar. Välkommen!

Ingrid Landgren

Tillförordnad VD

ingrid.landgren@livsmedelsakademin.se
0705-42 80 55

Ann Persson

Ekonomichef

ann.persson@livsmedelsakademin.se
0727 – 41 58 55 / 0738 – 25 98 84

Sara Fredström

Kommunikationschef

sara.fredstrom@livsmedelsakademin.se
0793 – 04 06 97

Nina Lanje

Projektledarchef

nina.lanje@livsmedelsakademin.se
0768 – 99 93 43

Amanda Allvin

Projektledare

amanda.allvin@livsmedelsakademin.se
0705 – 86 32 71

Douglas Almquist

Projektledare

douglas.almquist@livsmedelsakademin.se
0763 – 22 51 41

Pernilla Fagerlin

Projektledare

pernilla.fagerlin@livsmedelsakademin.se

0724-45 49 30

Mia Swärdh

Projektledare

mia.swardh@livsmedelsakademin.se
0707 – 91 38 88

Lotta Törner

Senior rådgivare

lotta.torner@livsmedelsakademin.se
0705 – 80 59 09

Per Simonsson

Projektledare

per.simonsson@livsmedelsakademin.se
0709 – 51 40 34

Håkan Jönsson

Expert, rådgivare

hakan.jonsson@food.lth.se
0733 – 60 35 21


Adress och fakturering

Adress: Mobilvägen 10, 223 62 Lund

PDF-fakturor mailas till: inbox.lev.409720[at]arkivplats.se

Pappersfakturor skickas till: Skånes Livsmedelsakademi, Kund-id FRX3727, FE 301, 105 69 Stockholm

Organisationsnummer: 802413-8730