Deprecated: Redux::setHelpTab har upphört sedan version Redux 4.3! Använd Redux::set_help_tab( $opt_name, $tab ) istället. in /customers/e/9/9/livsmedelsakademin.se/httpd.www/wp-includes/functions.php on line 4777 Kontakta oss! - Livsmedelsakademin

Kontakta oss!


Kontakta oss om du vill veta mer om våra projekt, hur man blir partner, om du har en projektidé vi kan hjälpa din verksamhet driva eller om du vill delta i våra nätverk och satsningar. Välkommen!




Lotta Törner

VD

lotta.torner@livsmedelsakademin.se
0705 – 80 59 09



Ann Persson

Ekonomichef

ann.persson@livsmedelsakademin.se
0727 – 41 58 55 / 0738 – 25 98 84



Sara Fredström

Kommunikationschef

sara.fredstrom@livsmedelsakademin.se
0793 – 04 06 97



Per Simonsson

Projektledare

per.simonsson@livsmedelsakademin.se
0709 – 51 40 34

Nina Lanje

Projektledare

nina.lanje@livsmedelsakademin.se
0768 – 99 93 43



Mia Swärdh

Projektledare

mia.swardh@livsmedelsakademin.se
0707 – 91 38 88



Håkan Jönsson

Expert, rådgivare

hakan.jonsson@food.lth.se
0733 – 60 35 21

Amanda Allvin

Projektledare

amanda.allvin@livsmedelsakademin.se
0705 – 86 32 71


Douglas Almquist

Projektledare

douglas.almquist@livsmedelsakademin.se
0763 – 22 51 41

Pernilla Fagerlin

Projektledare

pernilla.fagerlin@livsmedelsakademin.se

0724-45 49 30

Adress och fakturering

Adress: Mobilvägen 10, 223 62 Lund

PDF-fakturor mailas till: inbox.lev.409720[at]arkivplats.se

Pappersfakturor skickas till: Skånes Livsmedelsakademi, Kund-id FRX3727, FE 301, 105 69 Stockholm

Organisationsnummer: 802413-8730