Kontakta oss

Om du har frågor eller förslag på hur vi kan utveckla Livsmedelsakademin är du välkommen att kontakta oss, så återkommer vi så snart vi kan.

Följ oss i sociala medier
Fakturadress (Ny från 1/4 2017)
PDF-fakturor skickas till mailadressen: inbox.lev.409720@arkivplats.se

Pappersfakturor skickas till: Skånes Livsmedelsakademi, Kund-id FRX3727, FE 301, 105 69 Stockholm
Lotta Törner VD lotta.torner@livsmedelsakademin.se 0705-80 59 09 / 0727–41 58 55
Ann Persson Ekonomi och Administration ann.persson@livsmedelsakademin.se 0727-41 58 55 / 0738-25 98 84
Rolf Bjerndell rolf.bjerndell@livsmedelsakademin.se 0705-15 30 09
Sara Fredström Kommunikationsansvarig sara.fredstrom@livsmedelsakademin.se 0733 – 120403
Jannie Vestergaard Verksamhetsansvarig Smaka på Skåne jannie.vestergaard@livsmedelsakademin.se 0727-34 85 44
Håkan Jönsson hakan.jonsson@livsmedelsakademin.se 0733-60 35 21
Elin Pettersson Projektledare, Smaka på Skåne elin.pettersson@livsmedelsakademin.se 070-362 22 26
Karin Grahn Projektledare, Smaka på Skåne karin.grahn@livsmedelsakademin.se 070-2803608
Per Simonsson Project Coordinator INCluSilver per.simonsson@livsmedelsakademin.se 070-951 40 34
Zuzana Hruba Project Manager INCluSilver zuzana.hruba@livsmedelsakademin.se +42 0 777 174 405